Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Proč...

(Léčitel Ladík, 24. 9. 2012 0:57)

Na to je jediné řešení.At se pán Bohuslav "koukne",až budu pusobit na dálku.Má svolení mé i mých "kámošu".Posíláme láskyplné Světlo.Léčitel Ladík.

Poděkování

(Patricie, 27. 8. 2012 21:13)

Jednoho dne se nám v rodině stalo vážně neštěstí. Ztratila jsem milovanou osobu z minuty na minutu a nějaký ten čas mě trápila jedna jakási "věc" a od jedné kamarádky jsem se dozvěděla o panu Láďovi. Pan Láďa mi zavolal, vše jsem mu pověděla a on mi pomohl,hlavně mě tedy psychicky podpořil. Vše mi vysvětlil a poradil co mám dělat a nedělat. Ale to nejdůležitější, co jsem od něj chtěla vědět, jsem se dozvěděla a za tu mu patří tisíceré díky! Jsem teď klidnější a vím že ta dušička na kterou jsem se ptala se má hezky.Když máte problém v oblasti ve které se pan Láďa pohybuje, určitě se na něj obraťte a nebojte se. Takže ještě jednou...Děkuji Vám!

Diky!

(Michaela, 21. 7. 2012 15:12)

Svym prispevkem bych chtela podekovat panu Ladovi a pani Eve za pomoc v tezke zivotni situaci. Svymi lecitelskymi a vesteckymi schopnostmi, znalostmi mezilidskych vztahu a zivotnim nadhledem mi pomohli dostat se zpatky na bezeckou trat, videt svet pozitivneji a zit. Tisicere diky! Preji Vam obema hodne dalsich uspechu v profesnim i osobnim zivote. S pozdravem, Michaela

Zkušenost s medolightem-světelnou terapií

(Iren, 6. 6. 2012 20:17)

Po zakoupení přístroje medolight a massager-v akci!-využívám oba přístroje pro své potřeby.Masážní přístroj je opravdu skvělý,dokáže rozmasírovat bolavá,nebo namožená záda,či rameno,pociťuji i účinky při masírování problémových partií na nohách,mám je lépe vytvarované.

Světelnou terapii-přístroj- medolight,využívám k léčení některých bolestí,např. mi pomohl uklidnit po 5 dnech bolavý zoubek,nebo namožené klouby na loktu a kloubky na prstech.Kdo je vnímavější,bude mu světlo,které z přístroje září,velmi příjemné.
Vřele doporučuji oba tyto přístroje zakoupit,jsem s nimi spokojena.

ZkuBožena Eliášová šenost s panem léčitelem

(Božena Eliášová , 4. 6. 2012 12:44)

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s léčitelem, panem Láďou, kterého jsem poznala před dvěmi léty, kdy můj přítel onemocněl vážnou nemocí. Tehdy jsem poprvé viděla jak lze působit na člověka jen silou myšlenky nebo vysíláním uzdravující energie.Druhá má zkušenost byla již má vlastní,kdy jsem požádala pana léčitele jako poslední záchranu k odstranění bolesti. Měla jsem velké bolesti zubu, ale nejen zubu ale i nerv, který vede k očím, tudíž mě bolela celá levá strana obličeje, bolesti byly tak intenzivní ,že jsem nemohla na bolavé straně chrupu ani kousat potravu. Po sdělení svého problému na mě působil pan léčitel na dálku a cítila jsem jak bolest odchází a já pociťovala obrovskou úlevu,hlavně na druhý den jsem se cítila úžasně. Je to vynikající léčitel, moc mi pomohl a vřele doporučuji, všem, kteří mají problém jakéhokoliv druhu.
31.05.2012
Božena Eliášová

!!!!!!! POZOR !!!!!!!

(OCD, 18. 5. 2012 17:31)

V sekci "Oblíbené odkazy" je URL link "www.kaitan.sk". Pozor! Jedná se o stránku podvodníka ze Slovenska, Petra Laboreckého, bydlí v Košicích. Jsem ze Slovenska a vím, o čem mluvím. Mám to ověřené.

Panu léčitelovi Láďovi doporučuji dát si tenhle link z jeho stránky pryč.

Re: !!!!!!! POZOR !!!!!!!

(Léčitel Láďa, 18. 5. 2012 20:44)

Děkuji panu Jurajovi za upozornění na link "www.kaitan.sk".

a velice mě potěšilo, že pan Juraj se mě už nebojí a začíná mi důvěřovat.

otázka

(OCD, 20. 12. 2011 20:52)

Čo mám robiť, ak sa bojím veriť, dôverovať tomuto pánovi?

Re: otázka

(Malá, 21. 12. 2011 13:45)

Naše komentáře a zkušenosti nestačí? :-)))))

Re: otázka

(sgolan, 4. 4. 2012 19:42)

Prostě mu nevěřte a používejte svůj selský rozum.

Re: Re: otázka

(Malá Jana, 13. 5. 2012 12:55)

Ještě, že muj selský rozumim mě dovedl k panu Láďovi :-)

poděkování

(Nataša Stárková, 10. 2. 2012 18:17)

Milý Ládíku,opravdu se mi Tvoje stránky líbí a doufám,že pomůžeš mnoha lidem,kteří to potřebují a neví si rady.Předpokládám .že obrázky jsou od naší Evy,kterou znám a že spolu opět pracujete.Je to hezké mít přátele,kteří pomohli nejen mně ale konečně se objeví i v mediu jako je internet.Tak s chutí do toho a děkuji Ti za správu.Možná I já Tě budu potřebovat a byla bych ráda ,kdyby jsi se ozval.Přeji mnoho spokojených klientů a Tobě mnoho štěstí a lásky.

Moc dekuji

(Terka, 1. 12. 2011 14:00)

Chtela bych moc podekovat panu Ladovi, za pomoc pri porodu. Mela jsem termin porodu 20.10., ajelikoz se nasemu Kubickovi asi jeste nechtelo moc ven, tak jsem mela nastoupit do nemocnice 27.10. v 10 hodin na vyvolani porodu, mela jsem hrozny strach jako prvorodicka, nevedela jsem co to obnasi, tak jsem zavolala panu LAdovi, jestli by nam neslo nejak pomoci a hle, vecer 26.10. jsem mela dost nepravidelne slabounke kontrakce, takze jsem si rekla, ze to ono jeste urcite neni, no jo, ale v noci jsem se porad budila a rano v 5:30 uz mi to bylo divne, ze bolistka porad nepominula, ale naopak, zaclo se to stupnovat a uz jsem i zacala lehce krvacet, takze nam bylo jasne, ze uz ta spravna chvile nadesla. Sbalili jsme tedy veci a jeli jsme do porodnice, dorazili jsme tam v 6:17 a nas maly broucek se poprve podival na svet v 8:33, vazil 3610 g a meril 51cm,meli jsme to rychle za sebou a vsichni jsme to zvladli i tatinek, ktery asistoval u porodu:-).
Pak jsem psala panu Ladovi jeste jednou, kdyz jsme byli jeste v porodnici, protoze Kubicek hodne plakal a mne se jeste neudelalo mleko, mela jsem jen mlezivo a jelikoz jsme chteli porad papat, tak mu to nestacilo, ale diky jeho pomoci, jsme se od druheho dne uz trosku napapali a bylo nam fajn...:-D Timto bych chtela panu Ladovi strasne moc podekovat a muzu ho jen a jen doporucit a kdykoliv budu potrebovat pomoci nebo poradit tak vim, na koho se mohu obratit. Jeste jednou moc dekujeme, jak ja, tak Kubicek...

Zázraky se dějí

(Malá Jana :), 8. 11. 2011 18:00)

Ráno jsem se probouzela a muj první krok představoval bolest, když jsem si chtěla sednout, vykloubily se mi kolena.
Doktoři od mého prvního roku operovali co se jen dalo, ale kolena, ty už mi zachránil pan Láďa :) Prošla jsem několika působeními, jedla jsem potravinové doplňky, které my byly vybrány a koupala se v bylinkách, další fázy mám před sebou.

Pro mě je pan Láďa to nejvíc co jsem mohla potkat, konečně naděje, ale i výsledky. To co doktoři zpravovali 18 let, dal do kupy pan Láďa během 4 měsíců.
Z téhle cesty se mi snažilo odradit spoustu lidí, ale vždy bez úspěchu, pro mě bylo hlavní neuhnout, měla jsem jasno, ale i víru v to, že se uzdravím...
Jak se říká: ,,Zdraví lidé mají tisíce přání, nemocní jen jedno.,, Mě se moje přání splnilo a to jen díky Vám. Ničím nejde vyjádřit mé obrovské díky ani vděčnost, kterou k Vám chovám.
Každému bych jen doporučila, jsem živým důkazem toho, že zázraky se dějí :-)))) O:-)

Re: Zázraky se dějí

(Dawe, 15. 11. 2011 20:26)

Jsem Janiným kamarádem (doufám :-D ) a vím čím si procházela od malinka.
Viděl jsem jí, když jí doktoři řekli, že musí jít na operaci s koleny.
Opět byla v depresích z operace, kterých si prožila už opravdu mnoho.
Jednoho dne mi oznámila, že na operaci nepůjde a že ví, že jí pomůže někdo jiný. Ptal jsem se kdo a ona mi jen řekl, že se to včas dovím.
Když jsem se dozvěděl, že se nechá léčit od léčitele pana Ládi, jen jsem ji v tom podpořil a věděl jsem, že to zvládne.
Začala být najedou veselejší a kolena, které se jí vyklubovala najednou přestala během chvíle.
Chtěl bych Vám poděkovat za uzdravení mé nejlepší kamarádky a za to co jste s ní dokázal udělat během pár týdnů v porovnání s tím co doktoři nedokázali za 18 let.

Léčeí koně

(Malá Jana, 15. 11. 2011 20:16)

Asi tak šest let chodím pomáht ,,tetě,, do jedné hájenky, kde mají nyní šest koní.
Letos v létě se stal úraz jednomu z nich, valachovi jménem Fernet. Nikdo doopravdy přesně neví od čeho že má roztrhlou nohu, tak, že mu z ní leze maso. Byl k němu podle stadartního postupu volán veterinář, ale noha se nechtěla hojit.
Dozvěděla jsem se, že pokud to takhle půjde dál, tak by se kůň nechal utratit. Takhle jsem to samozřejmě nechtěla nechat, v zhledem k tomu jak velkou lásku k tomuto koni chovám, tak jsem se ozvala panu Láďovi, zda-li by mu nepomohl, protože vím, že je opravdu velice dobrým léčitelem (vlastí zkušenost) a taky poslední záchranou pro Ferneta.
Majitelka koně souhlasila věci se dali konečně do pohybu po jeho působení a doporučení co koni dávat za byliny a podobně.
Fernet byl v péči veterináře cca dva měsíce a noha se nijak moc nehojila,očekávaé výsledky se bedostavili, ale po působení pana Ládi se stav koně zlepšil o sto procet a výsledek se dostavil během několika dnů. Nyní je kůň v pořádku jen s malou trhlikou na noze a plně zvládá všechny nároky, které jsou na něj kladeny.
Velký díky za záchranu Láďo!

:-)

(Irenka, 18. 9. 2011 14:21)

Přeji krásný den a děkuji :-)

NEZTRÁCEJTE NADĚJI !

(LÁĎA LÉČITEL, 10. 8. 2011 10:46)I když se na nás obracejí lidé o pomoc obrazně řečeno již v hodině 12 nebo dokonce 5 minut po dvanácté, je hodně důležité, aby opravdu chtěli pomoci a zárověń to dopředu nevzdávali a dokázali se porvat se svým osudem.
Přidáme -li k tomu naše možnosti tak i u složitých případů ,kdy lékařská věda nenabízí moc možností k uzdravení, může se stát i nemožné.

Malé duhovní centrum a jeho poslání

(LÁĎA LÉČITEL, 1. 8. 2011 16:12)

Tyto stránky byly vytvořeny za účelem předání určitých informací, s tím, že existují věci mezi nebem a zemí.
Nyní se začínají objevovat případy, kdy se lidé najednou změní a jsou "Z NIČEHO NIC" úplně někdo jiný.Ti vnímavější si toho všimnou. Jako by vám někdo nebo něco neustále ubíralo životní energii, jste brzy ne-li stále unavení, malátní, vaše myšlenky se ubírají jiným směrem než by měli, nedaří se Vám dotáhnout věci až do konce, nebo můžete onemocnět a i úraz nebo nehoda jsou na blízku.
Kolem nás neustále proudí různé energie, které si z velké části vytváříme sami a to svým myšlením a jednáním, jednoduše svými skutky. Dále energie ostatních lidí a energie celku,,kterého jsme součástí. Jsme jako magnet,to co vyzařujeme to do svého života přitáhneme.Ať už se to týká partnera, práce, peněz ... nebo jen určitých životních situací, které máme zažít, kterými musíme projít, abychom se posunuli dále a časem snad i pochopili ....
Rezonují-li tyto řádky s Vaším vnímáním tak nám v případě potřeby a beze strachu zavolejte Rádi Vám pomůžeme.
S PŘÁNÍM HLUBŠÍHO POZNÁNÍ SAMA-SEBE za naše malé duchovní centrum LÁĎA

Re: Malé duhovní centrum a jeho poslání

(olina, 2. 8. 2011 23:07)

Poslední dobou si všímám, že někteří známí se "otočili " o 180 stupňů a chovají se úplně jinak. Vnímám NĚCO, vlastně nevím co, pak přijdu na to, že VÍM a pak zjistím, že někdo má stejný názor na určitou věc. Většinou lidi nesympatičtí myslí úplně jinak "neví" a zajímají je úplně jiné a povrchní věci.Že něco je mezi nebem a zemí vím už dlouho, jen neumím roztřídit informace, které se mi dostávají mimo jiné i v podobě snů. Např 11. září se mi zobrazilo někdy v březnu toho samého roku. Bohužel nikdy nevím, který sen něco značí a který ne. Jinak žiju vcelku příjemným životem, ale občas mě tohle leží v hlavě a nevím si s tím rady. Některé věci vím a za čas si je přečtu na netu, nebo někde jinde. Ráda bych pomohla i jiným, ale nevím kdy a proč se mi něco zdá , či mám nějaký pocit.Je nějaké "kolektivní vědomí" ze kterého může každý čerpat? A jak ? Co s tím ? Díky za radu. Přeji hezký večer a prosím odpověď i na email olina@zaluzi.cz Děkuji a hezký večer Olina