Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komentář -Láďa léčitel

(Lada z Ostravy, 5. 12. 2010 16:45)

Myslím si, že každý z nás v životě někdy zažil trpký a bolestivý rozchod s partnerem. Já osobně jsem byla typ člověka, který si v minulosti ve vztazích spíše nechal ublížit. Souviselo to především s mou nedostatečnou sebeláskou. Nebyla to tedy chyba oněch partnerů. Reagovali pouze na to, jakým způsobem jsem se do té doby vnímala niterně já sama. Máte-li za to, že si vpodstatě nezasloužíte lásku, nedostanete ji dostatečně nazpět, pokud vůbec.
Na citové rány jsem byla vždy velmi citlivá a pokud byly velké a zásadní, vždy u mě trpěla na prvním místě srdeční čakra a následně břišní. Projevilo se to tak, že se mi obě tyto čakry roztrhly. Onen pocit se dá přirovnat k tomu, jakoby vám někdo vrazil kůl do srdce a břicha a utvořil obrovskou díru skrz naskrz. Následně pocítíte okamžitý, neskutečný úbytek energie, bolestivý až fyzický stav, při němž se nemůžete řádně dodechnout a energetický deficit nedoženete ani spánkem. Veškerá energie, která přijde, jakoby se ani v těle neudržela a okamžitě odcházela pryč. Přirovnala bych to k situaci, kdy nafukujete míč s prasklou duší, kdy je ale prasklina mnohem větší než otvor, kterým vháníte vzduch. Jinými slovy odchod energie je tedy mnohonásobně vyšší než její přísun. Což je ne dlouho udržitelný stav. V mém případě jsem při roztržené břišní čakře ztratila i naprostou chuť k jídlu. Čímž se situace ještě zhoršila.
Láďa Goljan mi obě čakry spravil. Rozdíl po působení jsem okamžitě pocítila. Je to stav, kdy máte pocit, že jste vstali z mrtvých a do té doby jste byli jen chodící zombie. Můžete najednou fungovat. Roztržené čakry vyžadovaly více než jedno působení, ale po každém dalším jsem se cítila jen lépe a lépe. "Dofukujete duši". A taky jsem si více věcí uvědomila. Najednou jsem na to měla čas a prostor a nemusela jsem se starat především o to, jak celý stav vůbec přežít. Pochopila jsem, že mi vpodstatě nikdo nemůže ublížit, nenechám-li si ublížit sama.
S Láďou Goljanem jsme se setkávali mnohokrát, i "jen" na povykládání si u kafe a zkonzultování některých věcí, na nichž se ještě pracovalo. Za ta léta se z nás stali přátelé. Na závěr chci říct, že mi Láďa kolikrát neuvěřitelně pomohl a ve svých rukách má zlato.
Od paní Irenky mám doma obrázek a přesně koresponduje s tím, co právě potřebuji ve svém životě doladit a řešit. Výborná věc, že máte doma vpodstatě léčivý obraz, který vám pomáhá. Mnohé věci se tak urychlí..

Komentář Láda-léčitel

(Alena Melichová Švecová, 8. 11. 2010 0:52)

Dobrý den,znám pana Ládu už asi rok,strašně mi pomohl dostatat se z mých psychických a zdravotních problémů.Jelikož je mezi nášemi bydlišti veliká vzdálenost působil na mě p.Láda už několikrát na dálku.Mám vždy při jeho působení zapálenou svíčku která pohlcuje negativní energie.Jeho působení je tak silné,příjemné a fascinující že mi projíždí energie celým tělem.Je to krásný hřejivý pocit.Do tří dnů po působení se vždy dostaví nějaká reakce.Bud vás bolí hlava,nebo máte průjem či zvracíte,ale poté jste již většinou v pohodě.Pan Láda mi pomohl vyléčit z přechozené chřipky,taky mi pomohl zhubnout 15 kilo,pomohl mi upravit vztah s pubertálním synem a atd.Je to neuvěřitelný člověk,kterého si moc vážím a jsem štastná že jsem měla tu čest ho poznat i osobně.Nyní jsem s ním v neustálím telefonickým spojením a on mi pomáhá v těch nejtěžších chvílích.Vřele ho doporučuji.Paní Irenky obrázky jsem už viděla několikrát,jsou opravdu překrásné.Některé léčivé a jiné pro radost.Mejte se moc hezky.S pozdravem Ali.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4