Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o mně

                                               

            Již přes 20 let mám praxi v léčení lidiček a domácích mazlíčků.

         V 90. letech jsem překonal osobní rodinnou tragédii, při které se mi otevřelo mimosmyslové vnímání. Díky tomuto „vyššímu duchovnímu zasvěcení“ přijímám léčivou energii přes své tělo a s pomocí světelných bytostí jsem schopen léčit fyzické a psychické problémy klientů.

           Mé životní motto zní:

         NIC NENÍ DOGMA a NIC NENÍ NEMOŽNÉ!“

        Také spolupracuji se svojí ženou Janou, která je schopna se napojit na Božské světelné bytosti a za pomocí automatického písma předává klientům informace ohledně jejich životních problémů.

          V poslední době nás také kontaktují klientky s gynekologicko – urologickými zdravotními problémy. Jak se postupně rozplétají klubka jejich problémů, tak zjišťujeme, že jejich problémy jsou zakořeněny v dětství a někdy sahají až do početí a prenatálního vývoje klientky. Tyto ženy prožívají nebo prožily nenaplněné partnerské vztahy, nenaplněné rodičovství a to se nyní odráží v jejich zdravotních potížích.

         Já sama jsem musela ujít „strastiplnou cestu“ plnou nepochopení a odmítaní ze strany mužů, cestu samoty, a to se vše odrazilo na mém zdravotním stavu plném bolestí. Když mi lékaři nedokázali pomoci a má ženská lékařka mi tvrdila, že je normální mít tak pětkrát do roka záněty, tak jsem konečně prozřela a vzala život do svých rukou.

        Díky Ládikovi jsem se postupně učila býti sama sebou, vážiti se jako ženy a hlavně milovat sebe sama. Prováděla jsem a stále provádím rituály odpuštění, kdy jsem odpouštěla a odpouštím svým minulým partnerů, svým rodičům a prarodičům, a dalším dušinkám, se kterými jsem byla v nějakém konfliktu.

       Energetickými světelnými technikami si prosvětluji své tělo, užívám ženské bylinky a vracím se regresí do minulých životů, abych pochopila souvislosti – „proč se mi to či ono děje“ a abych sobě a druhým odpustila a ulevila své duši. Neboť vše, co se mi nyní děje v tomto životě, má i kořeny v minulých životech – příčina rovná se následek.

          Nemoc nás učí. Učí nás vážiti se sama sebe a pracovat na sobě tady a teď!

         Ládík a já jsme Vám schopni najít příčinu Vašich nemocí, ukázat Vám cestu, jak na sobě pracovat, naučit Vás rituál odpuštění, různé světelné metody pro ozdravení Vašich energetických těl a uvést Vás pomocí regrese do minulých životů pro dořešení vztahů tady a teď.

        Neboť nestačí jen léčit důsledky vzniklých nemocí, ale musí se pracovat na příčinách onemocnění tady a teď nejen proto, aby se nemoc opět nevrátila, ale také proto, aby si dušinka užívala plnohodnotného života, který si zaslouží.

        Jana G.