Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

20150807_154651.jpg

 

POSELSTVÍ od MATKY ZEMĚ

Proroctví se naplnilo!
Chtějí "někteří" ať zbyde ze mne pouze prach a popel!
Ale já, Matka Zem, se nevzdávám! Věrná v naději budoucího
lidstva. Stále věřím, že se mnoho duší, lidiček na Mé Zemi probudí
a že zažehne se v nich plamen lásky a budou mi nadále pomáhat
nižším tvorečkům sídlících v mých útrobách.
Zelená je barva zítřků.
Žlutá barva je barvou Bohů a budoucna!
Ten, kdo chce, ať mě halí do zeleného pláště jen.
Ach, jak vydechnu tu okrasnou vůní zítřků a léčení.
Světlo mi, lidičkové milí, posílejte až do útrob jádra mého a na všechny
kouty mé planety Země.
Pak mě i nejnebezpečnejší odpad nemůže zlomit
a "poperu" se s ním v té největší kráse.
Amen, je jméno mé!

Poselství předáné prostřednictvím mé milováné
partnerky Janičky.

obrázek Země Světla

 

 

 

                  KURZY

Na mém kurzu si člověk hoví

a přitom se spoustu věcí doví

a když potom doma na sobě pracuje

vše vyslovené i nevyslovené se urychluje

a ještě něco navíc

chcete se dámy vejít do úzkých nohavic

není to klišé, ale pravda veliká

kila padají jako zralá jablka

diet už není potřeba

hlavu zvědněte

a rychle mi volejte

 

 

 

MEDITACE -MODLITBA za MÍR na Ukrajině

Dobrý den.Chci touto cestou poděkovat VŠEM, kteří se zůčastnili této akce. DĚKUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE.

Vím, že s VAŠÍ a také s Duchovní pomocí jsme dosáhli minimálně toho, že velká část lidí se dozvěděla jaká je Skutečná Pravda a kdo opravdu zabijí bezbrané děti, ženy, muže, starce. Věřím : Ti kteří tyto zvěrstva páchají, podporují a schvalují budou po zásluze potrestání !!

Léčitel  Ladík  Sluníčko

 

 

POZITIVNÍ MYŠLENÍ + HLADINA ALFA

Dobrý den. Zdravím příznivce těchto stránek. Na základě mého vnitřního vedení a mých zkušeností jsem se rozhodnul uspořádat kurzy ,které  se budou zabývat pozitivním myšlením + Vás postupně naučím, jak se dostat do hladiny Alfa, to je do změněného stavu vědomí.

Z vlastní zkušeností vím, že myšlenky jsou v podstatě energie a časem dokážou cokoliv zhmotnit. Proto je nutné s nimi zacházet velice opatrně. Když spojíme pozitivní tvrzení v hladině alfa, kde působíme na podvědomí, můžeme postupně změnít celý život. Např. zlepšení fyzického i psychického stavu, zaměstnání, podnikání, vztahy, finance atd.

Kurzy jsou rozděleny  od 1 do  4 a je omezen  max. počet na 3.účastníky. S tím, že je možné se objednat také ve dvojcích nebo jednotlivě.

Více informací se dozvíte v rubrice Kurzy.

 

 

 

 

 


od    3.9.2014  21.00h.      do   30.9.2014   12:00h.

 

 

Vyzývám všechny, kterým není lhostejno co se nyní děje na Ukrajině, kde dochází k zabíjení nevinných dětí, žen, starců, mužů. Vím, že To se děje v menším nebo větším měřítku po celém světě. Ale má intuice mi radí, že nejdříve potřebuje pomoci Ukrajina.
Proto Prosím, Žádám Všechny Lidské bytosti bez rozdílu barvy pleti a vyznání    PŘIDEJTE SE
Vyzývám Všechny ezoteriky.,léčitele.,psych
otroniky.,mistry reiky.,jejich žáky.,shambalisty.,jogíny.,maséry.,šamany.,lidičky vlastnící Světelný - Duhový systém nebo jen jeho část od Martina Wicherka.,dále vyzývám Všechny, kteří v něco věří: třeba jen,že existuje něco mezi nebem a zemí nebo věří v nekonečný vesmír, v Boha, Otce, Stvořitele, Ducha svatého, v Ježíše, Budhu, archanděly a anděly, víly, skřítky nebo věří v duchy svých předků   POMOZTE
Děkuji léčitel Ladík

 

Jak se přidat: bližší informace budou zveřejněny postupně

V prvé řadě chci jen říct,že není důležité,jakým způsobem se lidičkové přidají,zůčastní ale proč....,odpovězte si Sami!

Já sám vnímám celým svým bytím: Mír na Ukrajinu !

 Proto si velice přeji,ne-li přímo žádoucí,aby všichni,kteří se budou podílet na tomto aktu.AŤ už formou meditace,modlitby nebo jiným způsobem - vizualizací,představivostí,myšlenkou...Věnovali pozornost v danné chvíli hlavně sami sobě.Buďte klidní,vyrovnaní.Zbavte se emocí-strachu,nespokojeností,zloby.Odpusťte sami sobě i všem.Najděte v sobě Mír.Protože nejdůležitejší bylo,je a bude,ze samé podstaty bytí, "vyslat" Láskyplné Světlo,které postupně zaplní,zahalí,zaštítí,prozáři,rosvítí celou Ukrajinu.

 Klidně můžete "dělat" i několik věcí najednou,např. 1.modlitba a za chvíli meditace.Pořadí není důležité,záleží jen na Vás.  NEJDŮLEŽITEJŠÍ je,aby to bylo od Srdce a Jen a Jen  Láskyplné myšlenky.

 

 

andel-miru.jpg

A nyní dávám 1.způsob zapojení se a to s pomocí všeobímajícího anděla Míru.Samozřejmě se souhlasem autorky,mé velice vzácné přítelkyně Irenky.

 Andělé jsou necírkevní bytostí.Nevadí jestli věříte nebo ne.Oni věří ve Vás.Láska andělů je čistá,božská.Anděly stačí jen zavolat a oni příjdou,sestoupí.Vy respektivně My máme ješte výhodu,že se můžeme "obrátit" na konkretního anděla-není podmínkou.

 Anděla Míru si můžete okopírovat nebo si jen necháte zapnutý počítač s jeho obrázkem.

 Nyní začínáme.Pohodlně se posaďte a zavřete oči.Zhluboka se nadechnete a pomaloučku vydechněte.Na nic nemyslete.Opět hluboký nádech a pomaličký výdech.Soustřeďte svou mysl jen na nádech a výdech.Opět se zhluboka nadechnete a pomoloučku vydechujete.Otevřte oči.Dívejte se na anděla Míru a chvíli jej pozorujte.Opět zavřete oči a vduchu nebo nahlas ho požádejte,aby přišel a pomohl Vám nastolit Mír na Ukrajině.Můžete začít vnímat příjemné teplo,něhu,klid,mír nebo vizuální typy uvidí např. jak jsou opět lidé štastní,radují se.

 V případě,že začnete vnímat něco,co nemá nic společného s mírem v srdci,skončete. A závěrem nezapomeńte poděkovat anděli Míru.

 DNES SNAD NAPÍŠI JEŠTĚ NĚCO O MODLITBĚ....

 

        MODLITBA   -     MEDITACE

 U řízené modlitby je potřeba se držet daných pravidel

1.Přednést svoji žádost Bohu,Otci,Ježíši,Budhovi......

2.Vysvětlit Bohu o co žádáme

3.Požádát o vyřešení

4.Poděkovat a nechat plynout

Optimální je ale intuitivní modlitba,která jde z Vašeho srdce a když plynulé přejde k meditaci,tak potom jak s oblibou prohlašuji,nic není nemožné.

 

 

 

 

 

 

 

 

img015.jpg

         img014.jpg

 

 

                                          img011.jpg

                VZKAZ Z HŮRY                   

                              prostřednictvím našeho media                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18.8.2013

Miluji všechny své děti, všechny jsem stvořil k obrazu svému a žádné v mých očích nejsou ošklivé, všechny jsou krásné. Samozřejmostí je, aby se mé děti o sebe starali, ale už to skoro zapomněli. Masově se cpou jedy, špatně se chovají k půdě, kterou jsem jim dal.Neudržují svá těla ve zdraví a světle a k ničemu už je jim bohatství přírody, které jsem jim dal, sami si ho ničí.

 

Nejhorší je pak, že z falešného pocitu beznaděje, méněcennosti, pocitu vlastní ošklivosti, v domnění, že se něco zlepší poškozují svévolně svá těla, v domnění, že je pak bude okolí více milovat. A to pak nemluvím o sebepoškozování duše, kdy poslání  "MILUJ BLIŽNÍHO SVÉHO JAKO SEBE SAMA"  ztrácí smysl, protože jak mohou milovat jiného Ti, jenž nesnáší sebe nebo Ti, jenž milují sebe natolik, že jiné ani nevidí.

 

Zmizela čistá a sebe obětující láska, to ani nemluvím o lásce mateřské, o soucitu nebo věřící lásce k Božskému Otci.

 

Vše se ztrácí a s tím se ztrácíte i Vy. Naučte se podat bezelstně pomocnou  ruku i člověku, který je Vám sám o sobě odporný, bohatému a líbivému pomůže každý, ale nuznému a nelíbivému KDO ?                                      

                                                          léčitel LÁĎA

 

 

 

              bez-nazvu.jpg                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                        

Na naší planetě dochází k převratným změnám, a proto je úkolem člověka tady na zemi vyvíjet se fyzicky, emocionálně, mentálně a duchovně.

Světelná terapie Vám může v tomto hodně napomoci. Může být Vaším průvodcem na této cestě. Záleží jen na Vás jestli se rozhodnete po ní jít.
 

Máte jedinečnou možnost si u nás tyto terapie pořídit a řešit tak své fyzické i psychické  problémy v klidu a pohodlí svého domova.

A zároveň tak podpořit Svůj duchovní růst.

Přeji ať láskyplné světlo Vás provází na této nelehké cestě.                                                                     Léčitel Ladík

 

 

 

SVĚTELNÉ HUDEBNÍ  TERAPIE

 SVĚTELNÁ HUDEBNÍ STOPA - S TERAPIÍ LADĚNÍ SVĚTLEM - FYZICKÁ ÚROVEŇ2BRÁNY PŘÁNÍ A MILOSTI - LÉČENÍ KARMY

 

 ukázka terapie

SVĚTELNÁ HUDEBNÍ STOPA - S TERAPIÍ

 

 

 

Dobrý den, zdraví VÁS léčitel Láďa

Dodatečně bych chtěl  poděkovat Všem, kteří se zůčastnili modlitby za Martinu. Takže děkuji všem, kteří pochopili, věděli jak a tím pádem se této akce zůčastnili. Mé poděkování patří i těm, kteří jen o tom uvažovali, ale z nějakého důvodu se nepřidali. Někteří lidičkové začali určitě dříve a někteří dokonce později. Mohu jen podotknout, že všechny modlitby byli sjednoceny do jedné a odeslány "NAHORU". Ještě jednou všem, kteří se této akce zůčastnili z celého SRDCE děkuji.

                                      

                                                                                                      

 

Žádam o duchovní pomoc

 

      
6. září 2013        21:00 hodin 


Žádam o duchovní pomoc ve formě modlitby pro Martinu T.,jeji stav je takový,že pro ní v podstatě přestal existovat čas a myšlenky nepřicházejí.Je potřeba,aby modlitba byla směřována na to,aby Martině bylo odpuštěno a ona mohla opět žít a konat jako člověk.DĚKUJI léčitel Ladík Sluníčko        

 

 

 

 

V únoru vytvořená skupina GAIA ( facebook) na pomoc této

Zemi

zemekoule.jpg

 

 

Na naší zemi se postupně vytvořilo velké množství negativní energie a také se zde zabydlely určité entity. Tím dochází k ovlivňování celé planety, celého lidstva.

 

 

 

Jsem mocná světelná bytost, které není osud této planety (respektivě lidstva)  lhostejný.  Proto každý čtvrtek kolem 22.00 hodiny  posíláme s pomocí duchovních bytostí láskyplnou světelnou energii matce zemi Gaii.

 

 

 

Také jste mocné Světelné bytosti.   Můžete se přidat .....

 

 

 

Není důležité jak, důležitá je láskyplná myšlenka.

 

Jasnozřiví lidé můžou v danou chvíli spatřit - jakoby se neurčité množství světelných paprsků snášelo na naší planetu a celou nebo určitou oblast prozařovalo ( osvětlovalo ), čistilo .....

Věřím v DOBRO - léčitel Ladík                                   

                                                            

 

 

 7.10.2012   

ROSTEME - ZDÁRNĚ SE ROZVÍJÍME

 

Do našeho týmu, jsme přibrali nového človíčka, odborníka na diagnostiku přes oční pozadí IRISDIAGNOSTIKU  Marka Gila.

V případě zájmu o tuto terapii nás prosím kontaktujte. Na  termínu  schůzky se dohodneme

                                                                                         

 

24.09.2012

Vážení přátelé, kamarádi s radostí Vám oznamujeme, že jsme zahájili NOVOU spolupráci:  Martin Dotek Světla Wicherek a jeho Unikátní Světelný  Systém

 

     logo-martin.jpgtransformacni-terapie-svetla-2012.jpg

                                                               

                                                                   
 

Otevření kanceláře + spolupráce s paní doktorkou

(LAĎA LEČITEL A BIOTRONIK)

Od 1.4.2012 jsme otevřeli provozovnu v Ostravě,  na náměstí V.Vacka v zdravotním středisku, kde nás můžete osobně navštívit.

                                                                     

Další významná " UDÁLOST "

(LAĎA LEČITEL A BIOTRONIK)

Domluvili jsme se na určité formě spolupráce s paní doktorkou .

                                                              

  22.8.2011

Dnešní  den je mimořádný. 

Naše malé duchovní centrum má  svůj název    

 

        " Slunce  symbol  Života  "

                                                 Děkujeme Všem za pomoc            

 

                                                     

 

Malé duchovní centrum a jeho poslání

 

(LÁĎA LÉČITEL A BIOTRONIK)

Tyto stránky byly vytvořeny za účelem předání určitých informací, s tím, že existují věci mezi nebem a zemí.
Nyní se začínají objevovat případy, kdy se lidé najednou změní a jsou "Z NIČEHO NIC" úplně někdo jiný.Ti vnímavější si toho všimnou. Jako by vám někdo nebo něco neustále ubíralo životní energii, jste brzy ne-li stále unavení, malátní, vaše myšlenky se ubírají jiným směrem než by měli, nedaří se Vám dotáhnout věci až do konce, nebo můžete onemocnět a i úraz nebo nehoda jsou na blízku.
Kolem nás neustále proudí různé energie, které si z velké části vytváříme sami a to svým myšlením a jednáním, jednoduše svými skutky. Dále energie ostatních lidí a energie celku,,kterého jsme součástí. Jsme jako magnet,to co vyzařujeme to do svého života přitáhneme.Ať už se to týká partnera, práce, peněz ... nebo jen určitých životních situací, které máme zažít, kterými musíme projít, abychom se posunuli dále a časem snad i pochopili ....
Rezonují-li tyto řádky s Vaším vnímáním tak nám v případě potřeby a beze strachu zavolejte Rádi Vám pomůžeme.
S PŘÁNÍM HLUBŠÍHO POZNÁNÍ SAMA-SEBE za naše malé duchovní centrum LÁĎA

                                         

                                                                   

NEZTRÁCEJTE NADĚJI !

(LÁĎA LÉČITEL A BIOTRONIK)I když se na nás obracejí lidé o pomoc obrazně řečeno již v hodině 12 nebo dokonce 5 minut po dvanácté, je hodně důležité, aby opravdu chtěli pomoci a zárověń to dopředu nevzdávali a dokázali se porvat se svým osudem.
Přidáme -li k tomu naše možnosti tak i u složitých případů ,kdy lékařská věda nenabízí moc možností k uzdravení, může se stát i nemožné.