Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přehled komentářů

Nekonečný dík....

(Dasa, 6. 1. 2011 23:26)

Zdravím...Chtěla bych všem příznivcům těchto stránek sdělit svou positivní zkušenost s léčitelstvím. Je mi přes 30 let a ještě nemám děti. Doktoři mi zjistili rakovinu děložního čípku. Prodělala jsem tři operace a výsledky byly stále špatné. S pomocí léčitele L. jsou již výsledky naprosto čisté a bez jakýchkoli stop po rakovině! Musím podotknout, že mi pan L.pomohl nejen s touto nemocí, ale i hodně psychicky. Tento jedinečný člověk s výjmečnými schopnostmi, mě nejen vyléčil, ale i pomohl mi otevřít oči, dívat se na svět úplně jinak, začít znovu a jinak žít! Ukázal mi tu správnou cestu, jak být zdravá a štastná, že mám tu čest-ŽÍT!!!

Daja

(Nenechte se ovládat CIGARETOU, 6. 1. 2011 20:33)


Vždy sem tvrdila ,že můžu kdykoliv přestat kouřit a bez pomoci.Opak je pravdou cigareta začala ovládat můj život.Ráno vstanete dáte si kávu a cigaretu,poklábosíte s kamarádkou ale u cigarety,zajdete na pivko nebo víno,jak jinak dáte si cigaretu a je mnoho situací,proč si zapálit,přestávali jsme s kamaradkami kouřit mnohokrát ,náplasti,žvykačky elektronické cigarety-bezúspěšně.Až se mi naskytla příležitost a poznala sem léčitele p.LÁĎU.Domluvili jsme si schůzku vzal si odemne moje posledni cigarety a jen jsme si povidali proč chci přestat a opravdu to beru vážně, pevně jsem rozhodnuta ze své vůle přestat kouřit.Při tom povidání neustále držel mé cigarety v ruce a pak mi je podal se slovy -TAK SI ZAKUŘTE POSLEDNI CIGARETU. A povím Vám nešlo to nechutnala mi ,bylo mi špatně.NEKOUŘÍM JIŽ OD TE DOBY 5MĚSÍCŮ. Pořád fungují informace,ktere p.Láďa vložil cigarety mi nechutnaji,dokonce jak někdo předemnou kouří neni mi dobře. To vite ,že jsem to několikrát vyzkoušela si zakouřit,ale byl to mazec při lepší variantě máte stav jako když snite něco zkaženeho je vám více špatně ,při horší variantě skončíte u velkeho objímání se s toaletou.nes je mi dobře opravdu tu cigaretu nepotřebuji a hlavně neovládá MŮJ KAŽDODENNÍ ŽIVOT zato musim ještě jednou poděkovat moc panu LÁDÍKOVI

Nelze slovy vypovědět můj vděk.

(Švadlenka Lenka, 24. 12. 2010 7:39)

Na úvod bych chtěla napsat,že jsem člověk,který nevěří tomu co nevidí,ale byla jsem zdravotním stavem donucena,uvěřit mému manželovi,který znal pana Goliana a věděl co dokáže,abych to také vyzkoušela.Vzpomínám si,že když mi manžel o panu Láďovi vyprávěl poprvé neubránila jsem se úsměvu,za což se opravdu velmi omlouvám,ale jsem nevěřící Tomáš.
Můj problém se objevil z ničeho nic,vzbudila jsem se strašnou bolestí,jako kdyby vám někdo zarazil rameno hluboko do kloubu.Odpověd lékařů byla-jste švadlena a máte skřípnutý nerv v krční páteři,po různých procedůrách se nic nezměnilo,já jsem nebyla schopna udržet v ruce ani hrnek,přestala jsem tudíž k lékařům docházet.Za nějaká čas jsem zjistila že mám jedno ňadro mnohem větší,takže mamologie.Tam mi pan doktor řekl že je vše v pořádku je to od páteře!Až pan neurolog s dlouholetou praxí mi řekl že krční páteř na kterou mě léčili je naprosto v pořádku a že se s mým problémem setkal jen jednou a podstatně dřív že se to dalo léčit,za tu dobu mi odumřely 2 svaly ze 3 nutné ke správnému pohybu ruky.Mi doporučil operaci páteře,že bolest ustane ale nic jiného už se nezlepší-odmítla jsem.
Pak jsem měla tu čest setkat se s panem Golianem,do té doby jsem v noci měla neskutečné bolesti.Nechtěla jsem to vzdát,ruku jsem zatěžovala aby byla funkční jako zdravá,1 sval musel pracovat za všechny,proto takové bolesti,ale nectěla jsem přestat s mou prací,protože je to můj velký koníček a k šití potřebuji předeším tu levou-nemocnou ruku. Zkusili jsme působení na dálku,při prvním působení jsem usnula a vzbudila jsem se jako miminko.Na to nikdy nezapomenu když se člověk po 5 letech vyspí a nebudí se bolestí,pan Láďa na mě působil vícekrát,jak bylo potřeba.Bolesti ustaly a již se nevrátily.Musím říct,nejde vyslovit jak jsem mu vděčná,jak děkuji za jeho dar pomáhat všem,kteří to potřebují.Před jeho uměním uzdravovat lidi se hluboce klaním a moc děkuji,že jsem mohla mít tu čest,aby mi pomohl.Děkuji že díky Vám mohu dělat svou milovanou práci.

OPRUVDU TISÍCERÉ DÍKY PANE GOLIÁN.

Komentář -Láďa léčitel

(Lada z Ostravy, 5. 12. 2010 16:45)

Myslím si, že každý z nás v životě někdy zažil trpký a bolestivý rozchod s partnerem. Já osobně jsem byla typ člověka, který si v minulosti ve vztazích spíše nechal ublížit. Souviselo to především s mou nedostatečnou sebeláskou. Nebyla to tedy chyba oněch partnerů. Reagovali pouze na to, jakým způsobem jsem se do té doby vnímala niterně já sama. Máte-li za to, že si vpodstatě nezasloužíte lásku, nedostanete ji dostatečně nazpět, pokud vůbec.
Na citové rány jsem byla vždy velmi citlivá a pokud byly velké a zásadní, vždy u mě trpěla na prvním místě srdeční čakra a následně břišní. Projevilo se to tak, že se mi obě tyto čakry roztrhly. Onen pocit se dá přirovnat k tomu, jakoby vám někdo vrazil kůl do srdce a břicha a utvořil obrovskou díru skrz naskrz. Následně pocítíte okamžitý, neskutečný úbytek energie, bolestivý až fyzický stav, při němž se nemůžete řádně dodechnout a energetický deficit nedoženete ani spánkem. Veškerá energie, která přijde, jakoby se ani v těle neudržela a okamžitě odcházela pryč. Přirovnala bych to k situaci, kdy nafukujete míč s prasklou duší, kdy je ale prasklina mnohem větší než otvor, kterým vháníte vzduch. Jinými slovy odchod energie je tedy mnohonásobně vyšší než její přísun. Což je ne dlouho udržitelný stav. V mém případě jsem při roztržené břišní čakře ztratila i naprostou chuť k jídlu. Čímž se situace ještě zhoršila.
Láďa Goljan mi obě čakry spravil. Rozdíl po působení jsem okamžitě pocítila. Je to stav, kdy máte pocit, že jste vstali z mrtvých a do té doby jste byli jen chodící zombie. Můžete najednou fungovat. Roztržené čakry vyžadovaly více než jedno působení, ale po každém dalším jsem se cítila jen lépe a lépe. "Dofukujete duši". A taky jsem si více věcí uvědomila. Najednou jsem na to měla čas a prostor a nemusela jsem se starat především o to, jak celý stav vůbec přežít. Pochopila jsem, že mi vpodstatě nikdo nemůže ublížit, nenechám-li si ublížit sama.
S Láďou Goljanem jsme se setkávali mnohokrát, i "jen" na povykládání si u kafe a zkonzultování některých věcí, na nichž se ještě pracovalo. Za ta léta se z nás stali přátelé. Na závěr chci říct, že mi Láďa kolikrát neuvěřitelně pomohl a ve svých rukách má zlato.
Od paní Irenky mám doma obrázek a přesně koresponduje s tím, co právě potřebuji ve svém životě doladit a řešit. Výborná věc, že máte doma vpodstatě léčivý obraz, který vám pomáhá. Mnohé věci se tak urychlí..

Komentář Láda-léčitel

(Alena Melichová Švecová, 8. 11. 2010 0:52)

Dobrý den,znám pana Ládu už asi rok,strašně mi pomohl dostatat se z mých psychických a zdravotních problémů.Jelikož je mezi nášemi bydlišti veliká vzdálenost působil na mě p.Láda už několikrát na dálku.Mám vždy při jeho působení zapálenou svíčku která pohlcuje negativní energie.Jeho působení je tak silné,příjemné a fascinující že mi projíždí energie celým tělem.Je to krásný hřejivý pocit.Do tří dnů po působení se vždy dostaví nějaká reakce.Bud vás bolí hlava,nebo máte průjem či zvracíte,ale poté jste již většinou v pohodě.Pan Láda mi pomohl vyléčit z přechozené chřipky,taky mi pomohl zhubnout 15 kilo,pomohl mi upravit vztah s pubertálním synem a atd.Je to neuvěřitelný člověk,kterého si moc vážím a jsem štastná že jsem měla tu čest ho poznat i osobně.Nyní jsem s ním v neustálím telefonickým spojením a on mi pomáhá v těch nejtěžších chvílích.Vřele ho doporučuji.Paní Irenky obrázky jsem už viděla několikrát,jsou opravdu překrásné.Některé léčivé a jiné pro radost.Mejte se moc hezky.S pozdravem Ali.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4