Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přehled komentářů

pozdrav z Čermné ve Slezsku

(ER, 23. 8. 2019 9:42)

Děkuji Láďovi a Janičce za pomoc při léčbě mých zdravotních problémů a dodání povzbuzující energie do života.

Těším se na další shledání Eva

Řidičák

(Katka, 6. 5. 2019 6:34)

Moc Děkuji panu Ládovi za to,že na mě působil během mé zkoušky z jízdy v autoškole. Měla jsem panický strach ze zkoušky.Vždy jsem selhala a propadla mi celá autoškola.Musela jsem si zaplatut celý výcvik znovu.A zase se to opakovalo.S učitelem jsem jela dobře a na zkoušce strašný strach ze selhání.Až jsem navštívila pana Ládu,tak se vše změnilo a zkoušky jsem udělala.Moc děkuji i váší paní za rady které mu dala.

zkušenost

(Martin, 9. 2. 2019 9:53)

Bylo to začátkem roku co jsem navštívil pana Ladislava, mám spoustu starostí a problémů, hlavně ohledně chuti a radosti do života. Musím říct, že zbytek dne po návštěvě jsem byl doslova nabit pozitivní energií a optimismem, byl to překrásný den. Hledal jsem cestu a pan Ladislav mi pomohl určit směr kudy se vydat. Dal mi spoustu nových poznatků a doporučil jak na sobě pracovat. Momentálně čtu knihu Miluj svůj život a pomalými krůčky se vydávám cestou sebepoznání. Až bude ten správný čas, rozhodně ho ještě navštívím.

poděkování

(Helena, 22. 11. 2018 7:53)

Děkuji Ládíkovi za jeho pomoc a čištění,někdy se člověk ocitne v situaci,kdy neví kudy kam,hlava stále něco řeší,tělo je napnuté,stále ve stresu.Po jeho působení jsem se zklidnila a uvolnila,více odpočívám,i po vyčištění prostoru se všichni zklidnili a lépe spíme.Děkuji Helena

Dekuji

(Lucie, 29. 3. 2018 14:06)

Moc dekuji panu Ladovi za cisteni obydli. Velmi ocenuji jeho zajem a rady po samotnem cisteni. Jeho zene Jane dekuji za krasne Bozi poselstvi z nebes, ktere me velmi potesilo a povzbudilo. Pokud budu mit v budoucnu nejaky problem, urcite se na ne znovu obratim!

Poděkování.

(Anna, 2. 11. 2017 22:18)

Moc děkuji panu Ladislavovi a jeho ženě Janě za pomoc a povzbuzení. Pŕeji oběma všechno dobre.Opatrujte se a ještê jednou děkuji. Anna

Pozdrav ze Šumavy

(Jana - Sušice , 3. 10. 2016 18:24)

Je to už pět let, co jsem byla v kontaktu s panem Láďou.
Dříve jsme si často volali, řešili mé problémy a vždy jsme si hezky popovídali. Moc ráda na to vždy vzpomínám, protože mě Láďa mnoho naučil a vždy ukázal dobrou cestu.

Jen bych chtěla říci - Pokud někdo váhá zda se na Láďu obrátit nebo ne, rozhodně tak udělejte.

I po tak dlouhé době jsem stále bez problémů a bez lékařských zásahů, které mi doktoři tak rádi předhazovali.

Zdravím Vás, Vaše kámoše :-) a přeji mnoho dalších úspěchů

Přežil jsem těžkou životní zkoušku díky Láďovi, který mně vedl.

(Radim, 13. 6. 2016 14:14)

Dostal jsem se do velmi těžké životní situace kvůli práci posléze, penězům, vtah s partnerem a tak se roztočil kolotoč o kterém jsem snad jen slyšel z vyprávění nějaké fantasy. Naštěstí jsem v té době už byl v kontaktu s Láďou, protože jsem chtěl pomoci své manželce se zdravím. Jak se karta obrací já zdravý jako řípa jsem najednou ležel v nemocnici s podezřením na mozkovou mrtvici( bylo mi v té době 44 let). Láďa na mně "půsbil" na dálku v nemocnici. Z nemocnice mně doktorka propouštěla se slovy - my nevíme co se vám stalo, ale mozkovka to není, jste vpodsatě zdráv. To se opakovalo za rok znovu v podobném duchu. Dnes jsem normálně zdravý člověk po cca třech letech. Celou tu dobu jsem s Láďou byl v kontaktu bud osobně nebo telefonicky, kdy mně Láďa učil různým technikám a způsobům, jak si pomoci sám. Dodnes jeho techniky používám a hlavně se mi otevřel nový obrovský vnitřní svět. Po těch nejhorších peripetiích, které jsem překonal mně začal velmi bolet kyčelní kloub. Moje matka má už vyměněný - použil jsem Láďovu techniku a je po bolestech. Není to jako ibalgin že to funguje hned ale je to vyřešeno nafurt. Díky, díky, díky Láďo dals mi životní cestu.

poděkování

(Helena, 9. 5. 2016 8:29)

Děkuji Ládíkovi za pomoc a působení,jsme přátelé už několik let,dlouho jsme se neviděli,ale stále jsme v kontaktu.Při jeho působení vždy dochází k uvolnění,čištění a začnou se vyplavovat různé bloky z minulosti,které si musím zpracovat.někdy to není jednoduché,projevy jsou různé,neklid,strach,úzkost,slzy.ale za tu radost v životě to stojí.Pochopila jsem ,že mám zůstat sama sebou,spoléhat na své srdce,najít v sobě klid v každé situaci,i když někdy to nejde a nenechat se ovlivňovat ostatními.Děkuji moc Helena Č.B

Poděkování

(Helena, 26. 5. 2015 9:21)

Děkuji Ládíkovi za pomoc a působení i když to někdy nebylo jednoduché,bylo hodně dní kdy jsem po jeho působení jen brečela a zvracela,ale zas jsem si uvědomila spoustu věcí,vyčistila své podvědomí a otevřela srdce.Čištění bylo hluboké,šlo to do minulosti,ale současný život mi za to stojí.Ikdyž stále něčím procházím,už to není tak silné a víc si uvědomuji přítomnost a radost.Děkuji Helena B.z ČB

Doporučení kurzů

(Iren, 29. 9. 2014 14:51)

Děkuji Ládikovi za jeho školu, díky níž mohu také pomáhat lidičkám k jejich uzdravení :-)Určitě doporučuji i vám u -Ládika Sluníčko-KURZY-Hladina Alfa a pozitivní myšlení, které pomáhají na cestě k uzdravení a sebevědomí :-)

Re: Doporučení kurzů

(Léčitel Ladík, 29. 9. 2014 16:26)

Děkuji Irence za vřelá,upřímná slova. Velice si vážím toho,že mi s pomocí mých světelných přátel bylo umožněno Irence ukázat jakou cestou se má vydat.Nyní nejen že maluje léčivé,energetické a klasické obrazy,alé také Vám může pomocí i automatickou kresbou nebo předáním láskyplné energie vlastníma rukama.Kontakt na Irenku Vám rád a s láskou předám.

Velké díky

(Jana Riplová, 18. 7. 2014 7:55)

Děkuji panu Ladislavu Goljanovi za jeho léčení prostřednictvím nádherných energií. Díky jeho energetickému působení se zlepšil můj urogenitální systém. Tím mi pan Ladislav dal naději, že mohu mít děti. Jeho rady a upřímné názory mi "otevřely oči" a já opět mohu žít plnohodnotný život. Za vše Vám, pane Ladislave, děkuji. Jana R.

Poděkování za pomoc

(Irenka, 25. 5. 2014 21:14)

Velmi děkuji Ládíkovi za pomoc při žlučníkovém záchvatu,po léčení
proběhla reakce,a druhý den mi bylo lépe a odpoledne úplně dobře
I když zrovna skončil jedno léčení neřešil a věnoval se mi.
Ještě jednou velmi moc děkuji.

25.5. 2014 Iren.

POZEHNANI A Podekovani za vyleceni nohy a pomoci pri leceni me rodiny i nasi fenky utulku

(Tatana Kartalova, 11. 9. 2013 15:10)

Jsem rada, ze mohu prostrednictvim techto stranek podekovat ctenemu panu Ladovi za laskyplnou a nezistnou pomoc pri mem dlouhodobem vaznem onemocecneni nohy . zanetu pod patou a na upone chodidla, kde se mi udelala boule. Mela jsem vice jak rok velke bolesti a nemohla jsem chodit a skoncila jsem na neschopence a navstevovala rehabilaci.Pana Ladu jsem objevila nahodne dle referenci na internetu a pozadala ho o pomoc. Lecil me na dalku a pomohl nejen me,ale me fence z utulku, ktera,trpi obcas falesnou brezosti a neklidem.Zaroven pan lada pri leceni pomohl i pri cisteni vztahu v rodine jak u meho tatinka tak i me dceri, ktera mela velke zdravotni problemy fyzickeho razu , ktere jsou spojene s nasimi kramickymi vztahy - s minulymi zivoty.Pan Lada dokaze srovnat na dalku jak fyzickou tak i psychickou stranku nasi duse tedy i nase telo.Nejvice si cenim jeho lidskosti, slunickove pohody, ktera cloveka uklidni a nabije,ale hlavne bezpodminecne lasky ke vsem i vsemu a jeho rychle pomoci, kdyz se na nej kdykolikv obratite.Cenim si u nej i toho, ze nehledi na materialni stranku na prvnim miste pri leceni.Vrele ho doporucuji, jelikoz je to nejen lecitel,ale v prve rade clovek, ktery Vam chce a muze pomoci a mute mu plne duverovat.Dekuji jeste jednou za sebe,dceru tatinka i nasi fenku. A zehnam panu Ladovi i jeho blizkym a hlavne jeho praci. Tana - 11.9.2013

Re: POZEHNANI A Podekovani za vyleceni nohy a pomoci pri leceni me rodiny i nasi fenky utulku

(Léčitel Ladík, 12. 9. 2013 1:24)

Děkuji za vřelá slova,která hřeji na srdci...

Poděkování

(Dita Marková, 10. 8. 2013 18:55)

Můj tříletý syn velmi často trpí záněty průdušek, při kterých mívá teploty přes 39 a střídají se mu teploty se zimnicema a několikrát prodělat zápal plic. Včera jsem požádala pana Ladika o pomoc, protože syna již druhý den trápily záchvaty suchého kašle a zvyšovala se mu teplota k 39. Tímto, Vám VŠEM, moc děkuji za pomoc. Syn v noci hořel, ale ráno vstával čilý a odpočatý. Teploty ustoupily, kašel ze změnil v odkašlávání a rýma je taky volnější. Tento stav mívá tak po pětidenním léčení doktorkou a předepsanými čtyřmi druhy léků. Moc Vám děkujeme jsem ráda, že jsem Vás poznala a že se na Vás můžu obrátit s prosbou o pomoc :o)) Na mně působíte tak silně, že jsem po odeslání smsky ucítila do 15 minut úlevu od bolesti a nic mi nebylo :o)) Telefon se po našem hovoru ještě 20 minut vzpamatovával :o)) Mějte se krásně a přeji hodně krásných světelných dnů :o)))

Re: Poděkování

(Léčitel Ladík, 10. 8. 2013 20:29)

Jsme rádi,že jsme mohli pomocí a paní Dita je velice vnímavá žena.

Nevěřila jsem - uvěřila jsem

(Iva, 6. 8. 2013 15:48)

Musím říct, že jsem tomu nevěřila do té doby než jsem se s Ládíkem setkala a během krátké chvíle mně zbavil bolesti zad v bederní části. Byla jsem velmi mile překvapená, že nemusím do sebe házet medikamenty a stačí jen uvěřit v sílu přírodního léčitelství. Vím že bych potřebovala jistě další a hlavně delší sezení, ale bohužel se mi absolutně nedostává a tak jen doufám, že opět setkáme spolu s Láďou v tu nejvhodnější chvíli.

smer v zivote

(lenka 11.10 1965, 12. 2. 2013 22:55)

ZDRAVIM VAS A PREJI POZDNI HEZKY VECER.NEVIM ZDA LI MOHU NAPSAT OTAZKU A ZDA LI JE MOZNO SE ZEPTAT.PROTO TO ZKUSIM.NEMUZU SI POMOCI,NEVIM KUDY MAM DAL JIT.JSEM NA KRIZOVATCE A POTREBUJI RADU.NESLO BY TO TOUTO CESTOU PROSIM?POKUD NE,NIC SE NEDEJE.ASPON JSEM TO ZKUSILA.PREJI VAM KRASNE USPECHY VSEM.DEKUJI LENKA