Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žena - zdravá a šťastná

        V dnešní době je velmi těžké býti ženou. Dnes se klade důraz na mužské hodnoty, jako jsou rychlost, sebeprosazování, výkonnost a tvrdost. Proto je důležité rozvíjet ženské vlastnosti, jako jsou intuice, soucit, vnímavost a schopnost projevovat emoce, které jsou velmi důležité nejen pro život každé ženy, ale také přispívají k duchovnímu růstu lidiček na Matičce Zemi.

        V dnešním „mužském“ světě není respektován cyklický rytmus života ženy. Žena se tak odchyluje od své přirozenosti, a to se pak odráží na jejím psychickém a fyzickém zdraví. Duše ženy volá o pomoc a mluví s ženou prostřednictvím tělesných zdravotních problémů – problémy s menstruací, cysty, myomy a rakovinové nádory, neplodnost a problémy s pochvou.

        Žena je matkou dětí Země!

        Žena je nositelkou života. Proto by pro ženu mělo být její lůno to nejcennější, co má. Děloha ženy je emocionální „houbou“, která do sebe absorbuje stresy a nezpracované negativní emocionální zážitky. V důsledku toho nemůže energie v děloze ženy volně proudit, děloha se stává chladnou a staženou, což vede k problémům s oplodněním, nedochází k přirozeným porodům a ztrácí se intenzivní sexuální prožitky.

      Milovat sebe sama, respektovat své ženství a intuici, žít spokojený a naplněný život v radosti – to jsou hlavní klíče ke zdraví, kráse a plnohodnotnému životu!